עברתם תאונת עבודה והזנחתם את הטיפול מול הרשויות ?? זה הזמן לטפל מול הביטוח לאומי :

בהתאם לחוזר של המוסד לביטוח לאומי - בהתייחס לנפגעי עבודה - ניתנו הנחיות והקלות בהליכים, תוך התחשבות במצב השורר במדינה, עוד נקבע, כי בעת הזו יש להקל ולתת החלטות מהירות המיטיבות עם המבוטחים.
גם בימים אלו משרדנו ממשיך ומייצג לקוחות מול הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי.

משרדנו מטפל ומייצג בתביעות כתוצאה מתאונת עבודה – במהלך העבודה או בגלל העבודה, תאונות דרכים בדרך לעבודה, במהלך העבודה או בדרך חזרה ממנה וכן מחלות מקצוע.

דוגמא למקרה שטופל לאחרונה במשרדנו בהקשר של תאונת עבודה וייצוג בביטוח לאומי:

למשרדנו הגיע בחור צעיר, בן 36 שהועסק כנגר.

הלקוח עבר תאונת עבודה במהלך עבודתו – נחתך באגודל כף ידו וכתוצאה מתאונת עבודה זו -  סבל ועודנו סובל מכאבים ומנכויות רבות.

משרדנו ייצג וליווה את הלקוח בפני הועדה הרפואית של המוסד לביטוח לאומי עקב תאונת העבודה ושם נקבעו לו, נכות יציבה בשיעור של 32%.

לאחר מכן, משרדנו ביקש להשתתף בוועדה של המוסד לביטוח לאומי שדנה בתקנה 15 - ביקשנו להופיע, להשמיע ולהציג מסמכים נוספים בטרם הועדה הנ"ל תדון ותחליט על סמך המסמכים שהועברו אליה עד כה.

בעקבות הצגת המסמכים הנוספים והשמעת טיעוננו, קיבלה הוועדה את כל טיעוננו וקבעה - זאת למרות גילו הצעיר של לקוחנו - הגדלה של אחוזי הנכות למקסימום שבסמכותה עקב תאונת העבודה.

זאת אומרת הועדה של המוסד לביטוח לאומי קבעה ללקוחנו נכות יציבה בשיעור של 47%, ומשכך לקוחנו מקבל ויקבל כל חודש מהמוסד לביטוח לאומי, כתוצאה מתאונת העבודה - אלפי שקלים.

עברתם תאונת עבודה? אל תוותרו על זכותכם לייצוג ע"י עו"ד בפני הוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי.

משרדנו מייצג ומלווה את לקוחותיו שעברו תאונות עבודה בפני וועדות המוסד לביטוח לאומי – נכות מעבודה, בפני הוועדה הרפואית לעררים על החלטות הועדה הרפואית של המוסד לביטוח לאומי וכן בהגשת ערעור לבית הדין לעבודה על החלטות הועדה הרפואית לעררים.

בנוסף משרדנו מייצג ומלווה את לקוחותיו:

  • בוועדות הביטוח לאומי לפטור ממס הכנסה ;
  • בוועדות הביטוח לאומי לקביעת נכות לצרכי מס רכישה;
  • בוועדות המוסד לביטוח לאומי לגמלה וניידות ;
  • בפני לשכת הבריאות המחוזית – מימון מכשירי שיקום וניידות, מוגבלות בניידות וכו'.

הנכם מוזמנים לפנות עוד היום למשרדנו בטלפון 03-5075170 לבדוק את זכויותיכם בביטוח הלאומי.

יובהר, כי הדברים שמובאים לעיל, ע"י עוה"ד, אינם מהווים תחליף לייעוץ משפטי וכי ההסתמכות על המידע שנמסר על ידי עוה"ד הינו באחריות המשתמש בלבד, וכי המאמר וההמלצות שבו, שניתנות ע"י עוה"ד אינן ממצות, אינן בגדר חוות דעת משפטית וכי הן מבטאות התרשמות ראשונית שאין בצידה כל אחריות מקצועית, ראוי לפנות לעורך דין ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים בעניין.

לשאלות ולהבהרה בעניין, ניתן לפנות לעו"ד שרון חומרי בטלפון 03-5075170 ו/או במייל h.sharon@012.net.il

2175

עו"ד שרון חומרי

עו"ד שרון חומרי

צור איתי קשר ואחזור בהקדם:

השדות המסומנים ב* הם שדות חובה

c